گردش در سایت


راهکارهای مبتنی بر بارکد

امروزه فناوریهای مبتنی بر بارکد فرایند جمع آوری اطلاعات در حجم بالا را سریع، آسان، دقیق و مدیریت پذیر نموده و جمع آوری اطلاعات را در حجمهایی که تا قبل از غیر ممکن می نمود ممکن و معقول ساخته است.

فن آوران داده افزار کارا با تولید محصولات جمع آوری اطلاعات مبتنی بر بارکد همانند مجموعه نرم افزارهای کنتورخوانی بارکدی گاز کارا و سیستم امور مشترکین شرکتهای گاز استانی کارا که در آنها فعالیتهای چاپ اطلاعات بارکد و بازخوانی آن و همچنین طبقه بندی و گزارشگیری از اطلاعات جمع آوری شده در محیطهای آسان و کاربرپسند و کاملا بومی انجام می گیرد، تواناییهای خود را در این عرصه به اثبات رسانده است.

فن آوران داده افزار کارا می تواند برای شما نرم افزارهای تولید و پردازش اطلاعات بارکد سازگار با چاپگرهای تخصصی بارکد و دستگاههای جمع آوری اطلاعات بارکدی را به دلخواه و بنا به سلیقه و نیاز شما تولید کند. همچنین در صورت لزوم برای خرید تجهیزات مناسب به شما مشاوره بدهد تا با تکیه بر تجربیات ما از اصل بودن تجهیزات خود مطمئن گردید.

هر کجا در سازمان شما جمع آوری اطلاعات به شیوه شمارش در حجمهای بالا مشاهده می شود ما می توانیم به کمک نرم افزارهای خود آن فرایند را برای شما مکانیزه کنیم. به کمک نرم افزارهای ما شما به آسانی می توانید کالاهای خود را در یک سیستم نرم افزاری توانمند رهگیری کنید و حتی در مواردی که حجم بالای اطلاعات وجود ندارد اما دقت در جمع آوری اطلاعات مهم است نرم افزارهای ما دقت شما را افزایش خواهند داد.

ما می توانیم برای شما نرم افزارهایی تولید کنیم که علاوه بر امکان اجرا بر روی بسترهای استاندارد سخت افزاری (به عنوان نمونه انواع چاپگرهای برچسب زن) قابلیت آن را داشته باشند که با استفاده از رابط نرم افزاری خاص تجهیزات انتخاب شده شما (به عنوان نمونه زبان زد.پی.ال مخصوص چاپگرهای زبرا) روی آن سخت افزار کارایی بهینه را ارائه دهند و مابه التفاوت هزینه ای را که شما صرف خرید دستگاههای گرانقیمت تر کرده اید به صورت انجام کار با کیفیت بهتر به شما بازگردانند.

کنتورخوانی بارکدی گاز یک سیستم جمع آوری اطلاعات کنتورهای گاز مبتنی بر بارکد است که اگر چه ما اولین ارائه دهنده آن به شرکتهای گاز استانی نیستیم ولی مدعی آن هستیم که بهترین و سازگارترین و کاملترین بسته های نرم افزاری موجود برای این کار را ما عرضه می کنیم.

با استفاده از سیستم امور مشترکین شرکتهای گاز استانی کارا شرکتهای گاز استانی می توانند به آسانی با استفاده از مدرن ترین چاپگرهای لیزری در محیط ویندوز اقدام به چاپ قبض نمایند و اطلاعات تهسوشهای وصولی از بانکها را با استفاده از دستگاههای بارکدخوان به سرعت ثبت نمایند.

در هر صورت اگر سازمان شما نیازمند راهکارهای مبتنی بر بارکد است ما را به عنوان مطمئن ترین گزینه برای تحلیل و طراحی سیستم و تولید نرم افزارهای مد نظر خود و همچنین دریافت خدمات مشاوره علمی و فنی مورد نیاز در نظر داشته باشید.