گردش در سایت


بایگانی مطالب با موضوع شرکت

در یک دوره‌ی آموزشی کوتاه مدت که در تاریخ هفتم تیرماه هشتاد و پنج به سفارش شرکت گاز استان مرکزی و در محل سالن کنفرانس اداره‌ی گاز ناحیه‌ی اراک این شرکت برگزار گردید کاربران نرم‌افزار مدیریت کنتورخوانی گاز کارا در این شرکت با قابلیتهای جدید این نرم‌افزار آشنا شدند. در این دوره که متصدیان عملیات کنتورخوانی از تمامی نواحی گازرسانی استان مرکزی در آن شرکت کرده بودند تلاش گردید تا ضمن بازآموزی پیشنیازهای کار با این مجموعه‌ی نرم‌افزاری قابلیتهای جدیدی که با ورود دستگاه جدید Symbol MC۳۰۰۰ به سیستم جمع‌آوری اطلاعات کنتور اضافه می‌گردد آموزش داده شود.

برگزاری دوره آموزشی نرم افزار کنتورخوانی گاز
برگزاری دوره آموزشی نرم افزار کنتورخوانی گاز

۳ اردیبهشت ماه ۸۵

نتایج نظر سنجی قبلی:

نتایج نظر سنجی قبلی

نظرسنجی جدید:

نظرسنجی جدید

پی‏نوشت: نتایج این نظرسنجی:

نتایج آخرین نظرسنجی

شرکت فنی و مهندسی فن آوران داده افزار کارا

سالی که آخرین روزهای آن را پشت سر می‌گذاریم برای فن‌آوران داده‌افزار کارا سال آغاز بود. سال معرفی شرکت و اعلام آغاز فعالیت. سال ارسال دموی نرم‌افزارها و جلسات معرفی شرکت. عملکرد شرکت در طول فعالیت چند ماهه خود از نگاه ما به عنوان اداره‌کنندگان آن رضایت‌بخش بود. هدف ما در ماههای آغازین کارمان آن بود که نرم‌افزارهای آماده خود را به مشتریان خود در سطح کشور (که شامل طیف خانواده شرکتهای گاز استانی و شرکت ملی گاز ایران می‌شد) معرفی کنیم و در سطح استان مرکزی نیز هر جا که احساس می‌شد نیازمندیهای لازم برای آغاز یک پروژه در زمینه سیستمهای جمع‌آوری اطلاعات وجود دارد تواناییهای خود را مطرح سازیم.

نرم افزار مدیریت کنتورخوانی شرکتهای گاز کارا

سایت اینترنتی شرکت بر خلاف آمارها که چندان پرمخاطب نشان نمی‌داد (متوسط ۴۷ بازدیدکننده در روز برای سه ماه اخیر که احتمالاً به خاطر تخصصی بودن موضوع کار شرکت بوده) با توجه به تعداد تماسهای تلفنی حاصل از بازدید از آن بسیار مؤثر نشان داد. بسیاری از علاقمندان به موضوع سیستمهای جمع‌آوری اطلاعات از شهرهای مختلف، اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد سخت‌افزار و نرم‌افزار و شرکتهای فعال در زمینه بارکد از ما دریافت نمودند.

نرم افزار مدیریت کنتورخوانی شرکتهای گاز کارا

در سال آینده تلاش می‌کنیم تا دامنه فعالیتهای خود را گسترش دهیم و علاوه بر سیستمهای جمع‌آوری اطلاعات روی سیستمهای مبتنی بر وب و کاربردهای اینترانتی کار و تبلیغ کنیم و در صورت امکان روی حوزه‌های کاری فراتر از استان کار کنیم. در سال آینده انتظار داریم برخی از مذاکرات انجام شده به آغاز پروژه‌های جدید منجر شود و همچنین نرم‌افزارهای آماده خود را فراتر از مرزهای استان مرکزی در حال استفاده ببینیم.

لوگوی شرکتهای آب و فاضلاب : از آب هر چیزی را زنده گردانیدیم

سازمان آب و فاضلاب استان مرکزی نیز همچون شرکت گاز استان مرکزی مدتیست سیستم کنتورخوانی خود را با دستگاههای Symbol PDT ۳۱۰۰ تجهیز نموده است و علاوه بر آن تصمیم به استفاده از شیوه کنتورخوانی بارکدی به عنوان راه‌حلی جهت اطمینان‌بخشی نتایج حاصل از کنتورخوانی دارد.

چند وقت پیش جلسه‌ای در محل واحد انفورماتیک آن شرکت و با حضور آقای مهندس صادقی رئیس واحد انفورماتیک، آقای مهندس سجادی‌فر رئیس گروه نظارت و بهبود خدمات مشترکین و یکی دیگر از کارشناسان آن شرکت داشتیم و در آن ضمن ارائه دموی نرم‌افزار مدیریت کنتورخوانی گاز کارا تواناییهای فن‌آوران داده‌افزار کارا را در زمینه تولید نرم‌افزار برای سیستمهای جمع‌آوری اطلاعات تشریح نمودیم. در شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی قبلاً شرکت دیگری اقدام به تولید نرم‌افزار نموده است. اما با توجه به تجربه شرکت گاز استان مرکزی (که قبل از ما شرکت دیگری در آنجا کار کرده بود اما نتیجه فعالیت آن شرکت رضایت بخش نبود) و دید مثبت موجود در شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی امید داریم به زودی دامنه کار نرم‌افزارهای کنتورخوانی خود را به حوزه نیازهای شرکتهای آب و فاضلاب (و برق طی مذاکرات دیگری که شرح آن به زودی ارائه خواهد شد) گسترش دهیم.

۲۴ بهمن ماه ۸۴

همزمان با عرضه رسمی نرم‌افزار کنتورخوانی گاز برای دستگاه Symbol MC۳۰۰۰، بخشهای جدیدی به سایت شرکت اضافه شده‌اند.

مستندات مربوط به دستگاه و نرم‌افزار کنتورخوانی گاز Symbol MC۳۰۰۰ را می‌توانید در نشانی www.arakara.ir/products/MC۳۰۰۰ ملاحظه کنید. همچنین بخشهای قابلیتها و تغییرات نرم‌افزار را برای نرم‌افزارهای مدیریت کنتورخوانی گاز و نرم‌افزار کنتورخوانی گاز دستگاه Symbol PDT۳۱۰۰ به مطالب سایت اضافه کردیم که به زودی مطالب آن صفحات را تکمیل‌تر خواهیم کرد.

راهنمای نرم افزار مدیریت کنتورخوانی

راهنمای برخط نرم افزار مدیریت کنتورخوانی گاز بروز شد. این نسخه برخط به شرح کاربری ویرایش ۱.۰.۲.۷ نرم افزار مدیریت کنتورخوانی می پردازد و علاوه بر نسخه برخط، نسخه های قابل دریافت آن در قالب PDF نیز در دسترس قرار گرفته است.

امید است به زودی راهنمای نرم افزار دستگاه Symbol PDT ۳۱۰۰ نیز بروز شود و همچنین راهنمای نرم افزارهای دیگر فن آوران داده افزار کارا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

۱۸ دی ماه ۸۴

سه مطلبی که دیروز از پایگاه اطلاع رسانی شرکت گاز استان مرکزی در وبلاگ نقل کردیم می تواند به نوعی نشانگر خواسته های شرکتهای گاز استانی از سیستم جدید کنتورخوانی باشد.

بد نیست این مطلب را یادآور شویم که نرم افزار کنتورخوانی شرکت فنی و مهندسی فن آوران داده افزار کارا دیگر صرفا یک نرم افزار مبتنی بر سیستم کنتورخوانی بارکدی نیست و در سیستم کنتورخوانی غیربارکدی نیز نرم افزار توانمند و مؤثریست.

به زودی با بروزرسانی مطالب سایت در مورد این نرم افزار، علاقمندان را درجریان تواناییهای جدید این نرم افزار قرار می دهیم. فقط به این نکته توجه داشته باشید که فعلا مستندات نرم افزار مدیریت کنتورخوانی ویرایش ۱.۰.۱.۱ و نرم افزار دستگاه PDT۳۱۰۰ ویرایش ۱.۰.۳ و ۱.۰.۴ در سایت قرار داده شده حال آن که آخرین ویرایش نرم افزار مدیریت کنتورخوانی ۱.۰.۲.۷ و آخرین ویرایش نرم افزار دستگاه ۱.۱.۱ می باشد.

امروز در شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی جلسه ای با آقای مهندس صالحی در واحد مدیریت برنامه ریزی آن شرکت داشتیم. در این جلسه علاوه بر ما آقای مهندس جعفری مدیر یکی از قطبهای صنعتی نیز حضور داشتند.

نکته جالبی که در این جلسه متوجه آن شدیم این بود که چون این شرکت به نوعی فراهم کننده امکاناتی مثل گاز و آب برای واحدهای صنعتی تحت نظر خود می باشد فرایند کنتورخوانی این واحدها را نیز خود انجام می دهد و لذا در حجمی کوچک تر به طور مستقل از شرکتهای آب، برق و گاز با سیستم کنتورخوانی سر و کار دارد.

به هر حال این گونه شرکتها نیز به لحاظ آن که فقط با واحدهای صنعتی سر و کار دارند در زمینه کنتورخوانی مشکلاتی منحصر به حوزه خودشان نیز دارند که می تواند در فرصت مناسب توسط شرکتهای فعال در زمینه سخت افزار، نرم افزار و یا سیستمهای کنتورخوانی مورد بررسی قرار گیرد.